Prezentare membrii si localitate provenienta

Cine suntem noi? Aici ne veti cunoaste! Aici putem sa facem cunostinta unii cu ceilalti!

Moderators: crstmol, ragazza_esuberante

dmldone
Site Admin
Posts: 4182
Joined: Thu Nov 23, 2006 11:38 am
Location: Tg-Jiu
Contact:

Prezentare membrii si localitate provenienta

Post by dmldone » Mon Oct 20, 2008 3:16 pm

Ciao. Aici va rugam sa va prezentati putin si sa ne spuneti de unde sunteti.

mirvell
Coffe-drinker
Posts: 4
Joined: Sat Jan 31, 2009 7:11 pm

Re: Prezentare membrii si localitate provenienta

Post by mirvell » Sun Feb 01, 2009 1:31 pm

sunt Mirvel si sunt din Gorj, Motru

dmldone
Site Admin
Posts: 4182
Joined: Thu Nov 23, 2006 11:38 am
Location: Tg-Jiu
Contact:

Re: Prezentare membrii si localitate provenienta

Post by dmldone » Mon Feb 02, 2009 12:02 am

iar noi din tg-jiu. bine ai venit.

marianageambazu
Coffe-drinker
Posts: 1
Joined: Thu Feb 12, 2009 11:10 am

Re: Prezentare membrii si localitate provenienta

Post by marianageambazu » Thu Feb 12, 2009 2:30 pm

sunt Mariana....si sunt din Calarasi..Ma bucur ca sunt aici cu voi!!!

mariana_10
Coffe-drinker
Posts: 1
Joined: Sun Nov 16, 2008 5:22 pm
Location: tg mures
Contact:

Re: Prezentare membrii si localitate provenienta

Post by mariana_10 » Tue Feb 17, 2009 7:28 pm

Buna tuturor,
Ma numesc Mary, si sunt din Tg Mures. As dori sa cunosc si alti membri ai forumui, din Tg Mures.
Va pup pe toti!!!!!!!!!!! :)

mogaa
Coffe-drinker
Posts: 2
Joined: Tue Feb 24, 2009 11:07 am

Re: Prezentare membrii si localitate provenienta

Post by mogaa » Tue Feb 24, 2009 9:16 pm

Sunt din Focsani si va salut pe toti :wink: :wink:

katy
Coffe-drinker
Posts: 9
Joined: Tue Jul 29, 2008 11:02 pm

Re: Prezentare membrii si localitate provenienta

Post by katy » Wed Feb 25, 2009 12:20 am

Sunt din Satu Mare si va zic:BIne v-am gasit! :)

MihaelaDeliu
Coffe-drinker
Posts: 1
Joined: Wed Feb 25, 2009 12:21 am

Re: Prezentare membrii si localitate provenienta

Post by MihaelaDeliu » Wed Feb 25, 2009 12:30 am

:) Salut tuturor, sant MIhaela si sant din Drobeta Turnu Severin!!!

dmldone
Site Admin
Posts: 4182
Joined: Thu Nov 23, 2006 11:38 am
Location: Tg-Jiu
Contact:

Re: Prezentare membrii si localitate provenienta

Post by dmldone » Wed Feb 25, 2009 9:24 am

Bine ati venit.

venetia
Coffe-drinker
Posts: 1
Joined: Wed Mar 04, 2009 1:39 pm

Re: Prezentare membrii si localitate provenienta

Post by venetia » Thu Mar 05, 2009 12:35 pm

dmldone wrote:Ciao. Aici va rugam sa va prezentati putin si sa ne spuneti de unde sunteti.
Salut, sunt Venetia din Stanceni jud Mures

HAND01
Coffe-drinker
Posts: 1
Joined: Fri Mar 13, 2009 1:36 pm

Re: Prezentare membrii si localitate provenienta

Post by HAND01 » Fri Mar 13, 2009 1:49 pm

bUNA
Sunt Anca din Bucuresti

ninag
Coffe-drinker
Posts: 1
Joined: Tue Mar 24, 2009 11:24 pm

Re: Prezentare membrii si localitate provenienta

Post by ninag » Wed Mar 25, 2009 12:19 am

Sunt din Cluj Napoca, salutari tuturor :)

Fabius
Coffe-drinker
Posts: 4
Joined: Thu Apr 30, 2009 5:19 pm

Re: Prezentare membrii si localitate provenienta

Post by Fabius » Fri May 01, 2009 1:57 pm

Sunt Flavius, din diaspora deocamdata :lol:
Salutari la toti.

Florin_contab76
Coffe-drinker
Posts: 1
Joined: Thu Jun 04, 2009 11:27 pm

Re: Prezentare membrii si localitate provenienta

Post by Florin_contab76 » Sun Jun 07, 2009 11:44 am

Buna
Sunt Florin din Bucuresti

flore29
Coffe-drinker
Posts: 5
Joined: Tue Jun 16, 2009 7:58 pm

Re: Prezentare membrii si localitate provenienta

Post by flore29 » Fri Jun 19, 2009 6:39 am

sunt Florentina, din TARGU FRUMOS

Post Reply

Return to “Prezentare membrii”